Oficiální internetové stránky
Odběr novinek Mapa webu

NESTIHLI JSME ZAHRÁT VŠECHNY HITY, TAKŽE SE MUSÍME VRÁTIT. ŘEKL SI ELÁN A NAPLÁNOVAL DRUHOU ČÁST ÚSPĚŠNÉHO TURNÉ THE BEST OF VOL.2

02.12.2013
  PRAHA, BRNO, OSTRAVA Desetitisíce fanoušků skupiny Elán, kteří minulý rok viděli jejich halovou show The Best Of, se mohou těšit na její pokračování s novým programem.
  Nejpopulárnější slovenská kapela se totiž rozhodla na podzim 2014 uspořádat tři výpravné koncerty nazvané jednoduše The Best Of Vol. 2. „Máme tolik hitů, že není možné je přehrát na jednom vystoupení. Proto vyrážíme znovu na turné. Pokud naši posluchači navštíví i druhou část, bude jejich koncertní zážitek kompletní,“ vzkazují členové Elánu.
  I tentokrát nechají návštěvníky koncertů hlasovat na internetu o to, které z hitů mají zahrát. Kromě toho muzikanti chystají pro fanoušky překvapení. To však kapela odtajní až na jaře.

Vstupenky na trojici halových show v Brně (17.10. Kajot Arena), Praze (22.10. Tipsport Arena) a Ostravě (24.10. ČEZ Arena) jsou k dostání od 2. prosince v síti Ticketportal a Ticketpro. V první omezené vlně vyjde lístek na 499 korun.

„Přestože budou halové koncerty vycházet z konceptu loňského velmi úspěšného turné Elánu Best Of, uvidí lidé zcela novou show. Měníme design pódia, celý vizuál i dramaturgii. Stejně jako minulý rok však ponecháváme možnost fanouškům hlasovat o písně, které budou chtít zahrát. To se setkalo s velkým ohlasem a my to nechceme měnit. Jak bude možné hlasovat, se posluchači včas dozvědí,“ vzkazuje managment skupiny.
Copyright © 2011 Všechna práva vyhrazena / All rights reserved    Tvorba webových stránek initt s.r.o. Redakční systém NetPresence